Statystyki

  • Odwiedziło nas: 39797
  • Do końca roku: 276 dni
  • Do wakacji: 85 dni

Kalendarium

Czwartek, 2023-03-30

Imieniny: Amelii, Dobromira

Dzień Babci i Dziadka

Babciu, Dziadku życzę Ci,
zdrowia, szczęścia, dobrych dni
i słoneczka cały czas,
Babciu, Dziadku kochaj nas!

 

 

 

 

     Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.

      16 lutego 2023r. uczniowie oddziału przedszkolnego oraz klas młodszych pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, a duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Po części artystycznej , obecna na uroczystości pani dyrektor Bożena Jaworska podziękowała małym artystom za przygotowanie uroczystości, jak również złożyła serdeczne życzenia zaproszonym gościom. Po części artystycznej zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek. Dla  artystów został zorganizowany ,,Bal przebierańców” podczas którego zachwycali swoimi strojami oraz umiejętnościami tanecznymi. Nawet zaproszonym gościom udzielił się klimat zabawy karnawałowej.

     To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. 

Autor: eDitore