Zabawa choinkowa
Na zakończenie nauki w I półroczu uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci zabawy choinkowej, która odbyła się w sobotę 31 stycznia. W pięknie udekorowanej sali, uczniowie licznie wzięli udział w zabawie. O oprawę muzyczną zadbali nasi absolwenci, Łukasz Koguc i Kacper Wcisło, którzy przez kilka godzin serwowali wszystkim najnowsze hity, ale także utwory nieco starsze i wciąż popularne.
Panie animatorki zadbały o dodatkowe zabawy integracyjne, ciekawe układy taneczne i konkursy, w których bardzo chętnie uczestniczyła większość uczniów. Nie zabrakło również poczęstunku, który został przygotowany przez rodziców. Przez cały czas zabawy wszystkim towarzyszyła radość, śmiech, spontaniczna aktywność nie tylko wśród najmłodszych, a cała impreza przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze dostarczając niezapomnianych wrażeń.