Statystyki

  • Odwiedziło nas: 355061
  • Do końca roku: 201 dni
  • Do wakacji: 13 dni

Kalendarium

Sobota, 2026-06-13

Imieniny: Antoniego, Gracji

Wycieczka do Lublina

Wycieczka do Lublina

      W środę 10 grudnia uczniowie szkoły wraz z wychowawcami: p. A. Grzegórską, p. I. Zielonka, p. A. Smyl, p. J. Pastucha i p. Z. Jaroszem wyjechali na jednodniową wycieczkę do Lublina. Celem wyjazdu był seans najnowszej animacji „Zwierzogród 2” oraz park trampolin. Po przyjeździe do kina uczniowie zajęli miejsca i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie seansu. „Zwierzogród 2” dostarczył wszystkim mnóstwo śmiechu i wzruszeń. Historia Judy Hopps i Nicka Bajera zachwyciła młodych widzów dynamiczną akcją, zabawnymi dialogami oraz ważnym przesłaniem o współpracy, odwadze i sile przyjaźni. Po seansie przyszedł czas na posiłek w restauracji McDonald's.

 

      Następnie udaliśmy się do „Strefy Wysokich Lotów" – jedno z najpopularniejszych miejsc na sportowo-rozrywkowej mapie naszego regionu. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych, basenów wypełnionych gąbkami, zjeżdżalni i dmuchawców. Pobyt w parku trampolin wypłynął na kształtowanie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił młodzieży, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg i całego ciała.

 

        Wycieczka okazała się nie tylko świetną okazją do wspólnego spędzenia czasu, ale również chwilą relaksu po intensywnych tygodniach nauki.

 

p. Zbigniew Jarosz


 

 

Autor: eDitore