Dzień Nauczyciela w naszej szkole!
10 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Pani dyrektor Monika Studzińska przywitała gości. W ten sposób rozpoczęliśmy obchody Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się wyjątkowa akademia pełna humoru, muzyki i tańca.
Młodsi uczniowie zaprezentowali zabawną wersję wiersza "Rzepka", Grupa "BYSTRZAKI" śpiewała i recytowała, a dziewczynki z klasy czwartej zachwyciły tańcem w deszczu. Klasy trzecia i siódma przygotowały skecze, życzenia i piosenki dla nauczycieli oraz pracowników szkoły.
Na zakończenie Szkolna Rada Rodziców Pani Marta Dziewa, Pani Anna Kamińska, Pani Katarzyna Panek oraz Pani Aneta Sokół podziękowały Panu Wójtowi Krzysztofowi Baranowi za utworzenie dodatkowego oddziału przedszkolnego oraz wszystkim nauczycielom za ich codzienną pracę i zaangażowanie.
Art. Agnieszka Grzegórska, zdjęcia- Jan Pastucha