Statystyki

  • Odwiedziło nas: 14037
  • Do końca roku: 133 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Kalendarium

Sobota, 2022-08-20

Imieniny: Bernarda, Sabiny

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

     Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęło się mszą św. odprawioną przez ks. proboszcza Roberta Kusiaka. Następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły i tam nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Na początku odśpiewano hymn narodowy a następnie głos zabrała dyrektor szkoły pani  Bożena Jaworska, która powitała wszystkich zebranych na uroczystości a następnie podsumowała miniony rok szkolny, podkreśliła twórczą i owocną pracę wszystkich uczniów, szczególnie tegorocznych absolwentów. Podziękowała nauczycielom, za ich trud, poświęcenie i wysiłek, dzięki któremu uczniowie mogli osiągnąć takie wyniki. Słowa uznania skierowała także do rodziców, których wyjątkowa postawa, poczucie odpowiedzialności za dziecko, przyczyniły się do ich sukcesu. 

      Następnie głos zabrała pani skarbnik Urzędu Gminy Batorz Emilia Skrzypek, która podziękowała Wszystkim za owocną pracę i życzyła miłych i bezpiecznych wakacji. W imieniu przewodniczącej Rady Rodziców Anny Koguc słowa podziękowania skierowała pani Marta Sokół.

Drugą część uroczystości uświetnili uczniowie klasy ósmej, którzy przygotowali słowa podziękowania i piosenki, którymi oficjalnie pożegnali się z Panią Dyrektor, nauczycielami, pracownikami szkoły, z młodszymi kolegami i koleżankami oraz z murami dobrze znanej sobie szkoły. Natomiast uczniowie z klasy siódmej  pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki wręczając im pamiątkowe upominki, życząc im samych sukcesów w dalszym życiu.

Później Pani Dyrektor wręczała świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, stu procentową frekwencję i podziękowania dla rodziców. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców.

Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

Życzymy więc wszystkim udanych wakacji, a tym którzy skończyli naukę w naszej Szkole Podstawowej, życzymy owocnych sukcesów w dalszej edukacji.

Autor: eDitore