Statystyki

  • Odwiedziło nas: 39802
  • Do końca roku: 276 dni
  • Do wakacji: 85 dni

Kalendarium

Czwartek, 2023-03-30

Imieniny: Amelii, Dobromira

Wyjazd do Lublina.

                                        

 

 

      9 marca br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Lublina, której celem było aktywne spędzanie czasu na lodowisku Icemania. Przygotowanie się do wyjścia na lód zajęło trochę czasu.Najpierw trzeba było wypożyczyć łyżwy i dopasować do swojego rozmiaru buta, co nie każdemu udało się za pierwszym razem. 

     

 

       Gdy wszyscy byli już gotowi, postanowiliśmy wejść na taflę i rozpocząć zabawę. Niektórzy wjeżdżali na taflę odważnie, a inni robili to bardzo ostrożnie, trzymając się bandy. Mogliśmy obserwować poczynania zaawansowanych łyżwiarzy jak i zmagania nowicjuszy. Każdy jeździł, jak umiał. Niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali pozycję pionową. Przekrój umiejętności był duży ale wszystkim towarzyszył uśmiech, dobry humor i poczucie doskonałej zabawy.
Następnie udaliśmy się do kina na film: Avatar "Istota wody" w 3D a potem posiłek w restauracji Mcdonald's.
      Wycieczka była bardzo udana. Zabawa na lodowisku z pewnością zachęciła niejedną osobę do aktywnego spędzania czasu wolnego, zwiększyła apetyt na aktywność fizyczną. Zrelaksowani, odprężeni i w doskonałych nastrojach wróciliśmy do swoich domów.

 

Opiekunowie: p. Daria Żyłka, p. Zbigniew Jarosz

 

 


 

Autor: eDitore